To Euro τελείωσε την Κυριακή και όσοι ακολουθήσαν την επιλογή της στήλης που πόνταρε πριν την έναρξη του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος σε απόδοση 10,00 να κατακτήσει την κούπα η Ιταλία βγάλανε τις διακοπές τους.

Από σήμερα η στήλη θα ασχοληθεί με τα ευρωπαϊκά κύπελλα κάθε εβδομάδα μέχρι να ξεκινήσουν τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα και τα Ελληνικά πρωταθλήματα.

Το μεγάλο ατού της στήλης είναι η καλή μελέτη και οι ψαγμένες αποδόσεις.

Πάμε να δούμε τις επιλογές από τα σημερινά παιχνίδια.

Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία) – Κλουζ (Ρουμανία): Στη πρώτη αναμέτρηση η Κλουζ κέρδισε με 3-1 και είναι το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση. Το παιχνίδι πίστευω θα έχει γκολ εκατέρωθεν και θα κρατήσω το combo g/g & over σε απόδοση 2,06.

Λίνφιλντ (Βόρεια Ιρλανδία) – Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία):  Η Ζαλγκίρις πήρε τη νίκη στο πρώτο ματς με 3-1, με τις δύο ομάδες να δημιουργούν πολλές φάσεις στην αναμέτρηση. Η εικόνα του αγώνα πιστεύω πως θα είναι ίδια και στην σημερινή ρεβάνς. Κρατάω και σε αυτή την αναμέτρηση το combo g/g & over σε απόδοση 2,02.

Βαλούρ (Ισλανδία) – Ντινάμο Ζάγκρεμπ (Κροατία): Στον πρώτο αγώνα η Ντινάμο Ζάγκρεμπ  προηγήθηκε με 3-0 στο 72ο λεπτό θα μπορούσε να πετύχει και 4ο γκολ στο 82ο λεπτό αν ευστοχούσε από το σημείο του πέναλτι. Στα τελευταία λεπτά επαναπαύθηκε και δέχτηκε δύο γκολ. Περιμένω και σήμερα ένα παιχνίδι με γκολ εκατέρωθεν και κρατάω και εδώ το g/g & over σε απόδοση 2,04.

Μπόρατς Μπάνια Λούκα - Κλουζ Champions League13/07/21 21:00 g/g & over 2.06 2-0
Λίνφιλντ - Ζαλγκίρις Βίλνιους Champions League13/07/21 21:45 g/g & over 2.02 1-2
Βαλούρ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ Champions League13/07/21 23:00 g/g & over 2.04 0-2