Υπέστη «σοκ» στο «Λουίτζι Φεράρις» η Λάτσιο

Δύο σημεία combo κράτησα από τα σημερινά παιχνίδια στην Ιταλία

Δύο καλοπληρωμένες επιλογές combo κράτησα από τη Serie A και τη Serie B για σήμερα.

Λάτσιο – Νάπολι: Μετά την μεγάλη νίκη που έκανε επί της Ιντερ με (3-1), την περασμένη Παρασκευή. Στην εμβόλιμη αγωνιστική της Τετάρτης η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι  υπέστη «σοκ» στο «Λουίτζι Φεράρις» κόντρα στην Σαμπντόρια καθώς δέχθηκε την ισοφάριση  στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων9 (1-1) και δεν μπόρεσε να πάρει τη νίκη που θα την ανέβαζε την κορυφή. Η Νάπολι μετά το εντυπωσιακό ξεκίνημα στη σεζόν όπου έκανε το 2χ2 στη συνεχεία έφερε δύο διαδοχικές ισοπαλίες με τη Φιορεντίνα (0-0 εκτός) και τη Λέτσε (1-1 εντός).

Κρατάω το combo 1x+ g/g σε απόδοση 2,40.

Μπάρι – ΣΠΑΛ: Σε τέσσερις επίσημες αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα και το κύπελλο η Μπάρι έχει απολογισμό (2-2-0) σε όλους του αγώνες της επιβεβαιώθηκε το g/g. Την περασμένη αγωνιστική έβγαλε μεγάλο διπλό στο «Ρενάτο Κούρι» κόντρα στην Περούτζια με (1-3). Η ΣΠΑΛ σκόραρε και στους 4 επίσημους αγώνες της που έδωσε τη φετινή σεζόν, στα 3/4 παιχνίδια της εμφανίστηκε το g/g  με το ρεκόρ της να είναι (1-2-1).