«Μυρίζει» γκολ το παιχνίδι

Τρεις επιλογές κράτησα για σήμερα από τα προκριματικά του Champions League

Το Σαββατοκύριακο είχαμε πλήρης αστοχία στις επιλογές, δεν μας ήθελε, κοιτάμε παρακάτω…

Σήμερα διεξάγονται οι ρεβάνς του 1ο προκριματικού γύρου του Champions Leegue. Ξεχώρισα τρείς επιλογές με γκολ (… φουλ του under είχαμε στα ευρωπαϊκά ματς την περασμένη εβδομάδα).

Πάμε να δούμε αναλυτικά τις επιλογές…

Βίκινγκουρ – Μάλμε: Οι πρωταθλητές Σουηδίας στο πρώτο παιχνίδι πήραν τη νίκη με (3-2) με την ομάδα της Ισλανδίας αν και αγωνιζόταν με 10 παίκτες από το πρώτο ημίχρονο να μειώνει στο 93ο λεπτό. Η Βίκινγκουρ σκοράρει συχνά τόσο στο εγχώριο πρωτάθλημα, όσο και στα ευρωπαϊκά ματς, Η Μάλμε εμφανίζει πολλές αμυντικές αδυναμίες.

Οπότε θα κρατήσω το g/g + over 2,5 σε απόδοση 2,05.

Ζαλγκίρις Βίλνιους – Μπάλκανι: Στο πρώτο παιχνίδι οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες με (1-1). Η Μπάλκανι ήταν καλύτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, με τη Ζαλγκίρις να κάνει γκολ στη μοναδική τελική που έκανε στην αντίπαλη εστία. Εκτιμώ πως θα σκοράρουν αμφότερες και στο σημερινό παιχνίδι.

Κρατάω το g/g σε απόδοση 1,97.

Καραμπάχ – Λεχ Πόζναν: Η Καραμπάχ ήταν ανώτερη από τη Λεχ Πόζναν από τα πρώτα λεπτά της πρώτης αναμέτρησης, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 41ο λεπτό. Με τους Αζέρους να εκνευρίζονται και να μην έχουν καθαρό μυαλό στις ευκαιρίες που είχαν στο παιχνίδι και να γνωρίζουν την ήττα με (0-1). Η Λεχ Πόζναν Στα τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια έχει απολογισμό ( 7 νίκες και 1 ισοπαλία).

Κρατάω και σε αυτήν την αναμέτρηση το g/g σε απόδοση 2,05.

Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ - Μάλμε Champions League12/07/22 22:30 g/g + over 2,5 2.05 3-3
Ζαλγκίρις Βίλνιους - Μπαλκάνι Champions League12/07/22 19:00 g/g 1.97 0-0
Καραμπάχ - Λεχ Πόζναν Champions League12/07/22 19:00 g/g 2.05 5-1