Δύο combo bet από το Τσάμπιονς Λιγκ

Από τις σημερινές ρεβάνς του 3ου προκριματικού γύρου του Τσάμπιονς Λιγκ ξεχώρισα δύο combo bet

Σήμερα ξεκινάει ένα ευρωπαϊκό τριήμερο με τις ρεβάνς  και των τριών διοργανώσεων της UEFA. Από τα αποψινά παιχνίδια του Τσάμπιονς Λιγκ ξεχώρισα δύο combo bet.

Πάμε να τα δούμε αναλυτικά.

Σλάβια Πράγας – Φερεντσβάρος:  Η Σλάβια στο πρώτο παιχνίδι γνώρισε μια άδικη ήττα από τη Φερεντσβάρος (0-2) είχε πολλές χαμένες ευκαιρίες, ενώ δέχτηκε ένα αυτογκόλ και ένα γκολ από το σημείο του πέναλτι. Στο αποψινό ματς ψάχνει  νίκη με τρία γκολ διαφορά ή με τουλάχιστον με 2  για να στείλει το ματς στην παράταση. Η Φερεντσβάρος στα πέντε παιχνίδια που έδωσε μέχρι τώρα στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ σκόραρε και στα πέντε, ενώ έχει σκοράρει στα 29/30 τελευταία παιχνίδια της επίσημα και φιλικά.

Κρατάω το combo 1+ over 2,5 σε απόδοση 2,10.

Σαχτάρ Ντονέτσκ – Γκενκ: Οι Ουκρανοί είχαν πάρει τη νίκη (1-2) στο πρώτο ματς με ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Στα 3/4 τελευταία επίσημα παιχνίδια της Σαχτάρ εμφανίστηκε το g/g + over  Η Γκενκ και στα  πέντε επίσημα φετινά της παιχνίδια επιβεβαίωσε το g/g + over. Δύο επιθετικογενείς ομάδες που εμφανίζουν πολλές αμυντικές αδυναμίες.