Μια δυάδα από τα προκριματικά του Μουντιάλ

Από τα 14 παιχνίδια που γίνονται σήμερα το βράδυ ξεχώρισα δύο επιλογές.

Καλησπέρα σε όλους πάνω στη μελέτη των σημερινών αγώνων χτύπησε η ειδοποίηση στο laptop, ότι μπήκε γκολ σε κάποιο από τα παιχνίδια της Football League στις καθυστερήσεις των αγώνων αλλάζω παράθυρο και βλέπω την Σαντορίνη να έχει κάνει το 1-1 με τη Καλλιθέα για δεύτερο συνεχόμενο ματς να δέχεται γκολ μετά το 90′ λεπτό και να μας στέλνει αδιάβαστους.
Η πρώτη επιλογή είναι από το Ανδόρα – Ουγγαρία, οι γηπεδούχοι έχουν βγάλει στα πέντε τελευταία παιχνίδια τέσσερα over 2,5  με τέρματα (2-19). Η Ουγγαρία έχει πέντε νίκες και 3 ισοπαλίες με (10 -5) τέρματα  στα τελευταία οκτώ ματς. Η αξία είναι στο over 2,5  με απόδοση στο 2,20.
Στο Βοσνία – Γαλλία Η Βοσνία στα δέκα τελευταία ματς επίσημα και φιλικά είναι χωρίς νίκη (0-5-5). Οι Παγκόσμιοι πρωταθλητές μετά την εντός έδρας γκέλα με την Ουκρανία (1-1), πέρασαν νικηφόρα με (0-2) από το Καζακστάν ο Ντεσάμπ στο ματς της Κυριακής άφησε στον πάγκο πολλούς βασικούς για να είναι πιο φρεσκοι στο σημερινό παιχνίδι. Οι «τρικολόρ» δεν έχουν περιθώρια για νέες απώλειες και θα κρατήσω το διπλό μαζί με το over στο 2,10 καθώς δεν αποκλείω να βρουν γκολ οι Βόσνιοι με την μεγάλη ποιότητα που έχουν από τη μέση και μπροστά.

Ανδόρα - Ουγγαρία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου31/03/21 21:45 OVER 2,5 2.2 1-4
Βοσνία - Γαλλία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου31/03/21 21:45 2 & OVER 2,5 2.1 0-1