Θα γίνει ακόμη ένα χορταστικό ματς

Με δύο αναμετρήσεις των πλέι οφ του Champions League θα ασχοληθούμε σήμερα

Ερυθρός Αστέρας – Μακάμπι Χάϊφα: Ένα χορταστικό παιχνίδι έγινε στο Ισράηλ, όπου είχαμε δύο ανατροπές: Η Μακάμπι Χάϊφα πήρε προβάδισμα στο σκορ στο 18ο λεπτό με τον Ερυθρό Αστέρα να γυρίζει το ματς στο 40ο λεπτό οι Ισραηλινοί κέρδισαν τελικά με δύο γκολ στο 51ο  και στο 61ο λεπτό. Περιμένω το ίδιο να γίνει και σήμερα ένα παιχνίδι με αρκετά γκολ.

Θα πάρω το ρίσκο και θα ποντάρω στο g/g + over 3,5 σε απόδοση 2,65

Μπενφίκα – Ντινάμο Κιέβου: Η πρόκριση στο ζευγάρι αυτό έχει ουσιαστικά κριθεί καθώς οι ” Λουζιτανοί” κέρδισαν (0-2) στο ουδέτερο Λοτζ της Πολωνίας. Ωστόσο οι Πορτογάλοι δεν υποτιμούν την Ντινάμο αφού ζήτησαν αναβολή του αγώνα τους με την Πάσος Φερέιρα για το πορτογαλικό πρωτάθλημα. Ο τεχνικός της Μπενφίκα Σμίντ θα παρατάξει την καλύτερη δυνατή ενδεκάδα.

Κρατάω τον 1+ g/g σε απόδοση  3,00.

Ερυθρός Αστέρας - Μάκαμπι Χάϊφα Champions League23/08/22 22:00 g/g + over 3,5 2.75 2-2
Μπενφίκα - Ντιναμό Κιέβου Champions League23/08/22 22:00 1 + g/g 3.00 3-0