Πονηρό ματς στο " Γ. Καραϊσκάκης"

Από τις σημερινές ρεβάνς για τον 2ο γύρο των προκριματικών του Champions League κράτησα τρεις επιλογές

Τρεις επιλογές ξεχώρισα από τις σημερινές ρεβάνς του 2ου προκριματικού γύρου του Champions League.

Ζυρίχη (Ελβ) – Καραμπάχ (Αζε): Η πρώτη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων ήταν η χαρά του επιθετικού ποδόσφαιρου με την Καραμπάχ να παίρνει τη νίκη με (3-2). Η ομάδα από το Αζερμπαϊτζάν είχε 16 τελικές προσπάθειες με τις (6 on target). Η Ζυρίχη από την δική της πλευρά είχε 10 με τις (8 on target). Εκτιμώ πως και το σημερινό παιχνίδι θα έχει αρκετά γκολ.

Οπότε κρατάω το combo g/g + over σε απόδοση 1,93.

Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλκ) – Φερεντσβάρος (Ουγ): Η Σλόβαν έκανε την μεγάλη έκπληξη στην πρώτη αναμέτρηση και έφυγε με το διπλό από την Ουγγαρία με (1-2), αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ 20 λεπτά πριν το φινάλε του αγώνα κατάφερε να κάνει την ανατροπή με δύο γκολ που σημείωσε στο 81ο λεπτό και στο 86ο.

Πάω και στο παιχνίδι αυτό με το combo g/g + over σε απόδοση 2,15.

Ολυμπιακός (Ελλ) – Μακάμπι Χάιφα (Ισρ): Στο πρώτο παιχνίδι οι δύο ομάδες έμειναν στο (1-1) με την πρόκριση να παραμένει ανοιχτή. Η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς αν και πήρε το προβάδισμα στο σκορ στο 7ο λεπτό, μετά το γκολ  η Μακάμπι πήρε τα ηνία του αγώνα έκλεισε την ομάδα του Πειραιά μέσα στα καρέ της έχασε πολλές ευκαιρίες ακόμα και για να φέρει “τούμπα” το ματς βρήκε  το τέρμα που έψαχνε με έναν τυχερό τρόπο στο φινάλε της αναμέτρησης. Εκτιμώ πως θα έχει γκολ το παιχνίδι αλλά υπό τον φόβο της ισοπαλίας – παράτασης.

Θα ποντάρω στο g/g σε απόδοση 2,05.

Ζυρίχη - Καραμπάχ Champions League27/07/22 20:00 g/g +over 1.93 2-1
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Φερεντσβάρος Champions League27/07/22 21:30 g/g + over 2.15 1-4
Ολυμπιακός - Μάκαμπι Χάϊφα Champions League27/07/22 22:00 g/g 2.05 0-4