Δυάδα από το EURO 2021 με 3.60 απόδοση!

Δυάδα από το EURO 2021 με 3.60 απόδοση με τα βραδυνά Ρωσία-Δανία και Φινλανδία-Βέλγιο.

Η κακοδαιμονία δε λέει να αφήσει τη Δανία, καθώς παρά την εξαιρετική της εμφάνιση δεν κατάφερε να πάρει βαθμούς ούτε από το Βέλγιο. Το σίγουρο είναι πως αν παίξει και πάλι έτσι, όχι απλά θα πάρει τη νίκη αλλά και με τα γκολ που χρειάζεται απόψε κόντρα στην απογοητευτική και απογοητευμένη Ρωσία. Νίκη των Δανών με 1.65 απόδοση.

Φιλότιμοι οι Φινλανδοί, ζουν το όνειρο, αλλά από τη στιγμή που το Βέλγιο κερδίζει χωρίς να πιάνει την επιθυμητή απόδοση, δύσκολα κοντράρεται να λέμε την αλήθεια. Από την άλλη, αρκεί η ισοπαλία στην ομάδα του Μαρτίνεθ, η οποία ενδέχεται να βολέψει και τη Φινλανδία. Για αυτό και εμείς πάμε στα γκολ με το Βέλγιο να σκοράρει περισσότερα στο β’ ημίχρονο σε σχέση με το α’ με 2.20 απόδοση.

Η δυάδα μας πληρώνει 3.60 απόδοση.

Ρωσία - Δανία EURO 202121/06/21 22:00 2 1.65 1-4
Φινλανδία - Βέλγιο EURO 202121/06/21 22:00 Βέλγιο περισσότερα γκολ στο β' ημίχρονο 2.2 0-2