Η Super League θα μας φέρει τον διπλασιασμό

Η Super League θα μας φέρει τον διπλασιασμό και εμείς πάμε με δύο παιχνίδι σε Τρίπολη και Θεσσαλονίκη.

Ξεκινάμε από την Αρκαδία. Τη συνταγή ΠΑΟΚ δεν θα την αλλάξει ο Λάζλο Μπόλονι. Κάθε φορά που ο Παναθηναϊκός φτάνει στο τέλμα, ο Ρουμάνος βρίσκει λύση όπως συνέβη μετά την ήττα από τον ΠΑΣ. Σοβαρές οι απουσίες των φιλοξενούμενων όμως, κομβική η απώλεια Μπαράλες στον Αστέρα. Βλέπω ισοπαλία στο ματς. Θα πάω με το 1Χ ημιχρόνου με 1.33 απόδοση.

Πάμε στη Θεσσαλονίκη τώρα και στο ντέρμπι ΠΑΟΚ-ΑΕΚ. Στην κατάσταση που βρίσκονται οι άμυνες των δύο ομάδων, θα μπουν γκολ βλέπω…  Φαβορί είναι ο ΠΑΟΚ, που δίνει την εντύπωση πως είναι ο λιγότερο… χειρότερος. Αλλά η ΑΕΚ του Χιμένεθ έχει τον τρόπο της. Βλέπω Χ2 ημιχρόνου με 1.50 απόδοση.

Μία δυάδα με 2.00 απόδοση.

Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός Super League21/03/21 15:00 1Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1.33 0-0
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Super League21/03/21 19:30 Χ2 ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 1.5 1-1