Δυάδα... ταμείου με Εβερτον και Παναθηναϊκός

Εβερτον-Νιουκάστλ και Παναθηναϊκός-Λαμία στην σημερινή μας πρόταση

Εβερτον-Νιουκάστλ και Παναθηναϊκός-Λαμία στην σημερινή μας πρόταση για το στοίχημα.

Νωρίς-νωρίς στις 14:30 το μεσημέρι η Έβερτον αντιμετωπίζει στο «Γκούντισον Παρκ» τη Νιούκαστλ. Σε ανοδική πορεία οι γηπεδούχοι και ισχυροί στην έδρα τους, είναι το ακλόνητο φαβορί κόντρα στη χειρότερη ομάδα (αυτή τη περίοδο) της Premier League. Πετάει από… ήττα σε ήττα (πέντε συνεχόμενες), ενώ δεν σκοράρει σε τέσσερα σερί εκτός έδρας ματς η Νιουκάστλ.

Προφανώς πάμε με τον άσο που πληρώνει 1.57 απόδοση.

Πάμε τώρα στην Λεωφόρο. Ο Παναθηναϊκός διανύει περίοδο αποτελεσματικότητας, όμως δεν αποδίδει καλά και σε ορισμένα ματς του Ιανουαρίου έπαιξε με την τύχη του κάνοντας σοβαρά λάθη. Η Λαμία είναι αρκετά πιο απειλητική ομάδα πλέον, με τις λύσεις που έχει μπροστά. Προέρχεται από νίκη, δεν έχει να χάσει κάτι στη Λεωφόρο. Πληρώνουν καλά οι επιλογές στα γκολ (G/G, Over 2.5). Ομως εμείς θα στηρίξουμε την αύρα του ΠΑΟ με νίκη στο 1.44 απόδοση.

Ετσι, αυτή η δυάδα μας πληρώνει 2.26 απόδοση.

Εβερτον - Νιούκαστλ Premier League30/01/21 14:30 1 1.57 0-2
Παναθηναϊκός - Λαμία Super League30/01/21 19:30 1 1.44 0-0