ΑΕΚ και ΠΑΟΚ... όσο μπορεί για διπλασιασμό

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα και Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ απόψε σε δυνατά ματς στην Super League

Η ΑΕΚ υποδέχεται το απόγευμα τον ΠΑΣ Γιάννινα στο ΟΑΚΑ και ο ΠΑΟΚ παίζει στην έδρα του Ολυμπιακού για την Super League.

Η ΑΕΚ είναι το μεγάλο φαβορί για τη νίκη και πλέον έχει τη συνταγή της επιτυχίας σε αυτά τα παιχνίδια ελέω Μανόλο Χιμένεθ. Σκοράρει και μετά κοιτάζει πώς θα το κρατήσει. Ο ΠΑΣ δεν είναι αποτελεσματικός, σκοράρει δύσκολα, δεν είναι το πιθανότερο να ζορίσει τους γηπεδούχους. Για αυτό θα πάμε με τον άσο στο 1.30, αλλά κοιτάξτε και το under του 1.95 απόδοση.

Πάμε τώρα στο ντέρμπι στο Καραϊσκάκη. Ο Ολυμπιακός στα ανταγωνιστικά ματς (πλην του 3-0 με την ΑΕΚ εντός), υπήρξε μέτριος και δεν… πατά γκάζι. Ακόμα και στο Περιστέρι η εικόνα στο 1ο ημίχρονο είναι προβληματική. Από την άλλη, ο ΠΑΟΚ δεν πείθει ούτε καν για 2ος φέτος με τεράστιο έλλειμμα τακτικής στο παιχνίδι του. Πιστεύω στο Καραϊσκάκη θα… αντέξει όσο πρέπει. Και το Χ2 ημιχρόνου πληρώνει 1.50 απόδοση.

Πάμε με αυτή τη δυάδα που μας πληρώσει 1.95 απόδοση.

ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Super League27/01/21 17:15 1 1.3 0-2
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ Super League27/01/21 19:30 Χ2 ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1.5 0-0