Ξεκινάμε με το πρώτο χρονικά και το Γκάμπια - Καμερούν για το Κόπα Άφρικα

Μίνι παρολί με Ιταλία και Ολλανδία

Πάμε σε ένα μικρό παρολάκι για σήμερα

Ξεκινάμε το παρολάκι με το ματς της Ιντερ κόντρα στην Αταλάντα στην Ιταλία.

Η Ιντερ ταξίδεψε στην Τοσκάνη για να αντιμετωπίσει τη Φιορεντίνα και από τα πρώτα λεπτά ήταν εμφανές ότι θα έχει δύσκολο έργο. Η Αταλάντα για πρώτη φορά φέτος έκανε δύο συνεχόμενες νίκες στη Serie A και μπορεί η απόδοσή της να σηκώνει μεγάλη βελτίωση, αλλά τουλάχιστον για κάτι λιγότερο από ένα ημίχρονο έβγαλε τον καλό εαυτό της. Πάμε με το over 1,5.

Συνεχίζουμε στο Φίτεσε-Φορτούνα Σιτάρντ.  Πανηγύρισε σημαντικό «διπλό» η πρώτη με 1-0 επί της Χρόνινχεν έπειτα από ένα επεισοδιακό παιχνίδι. Η Φορτούνα έπεσε και η ίδια θύμα των ορέξεων του πρωταθλητή Άγιαξ, γνωρίζοντας εντός έδρας συντριβή με σκορ 5-0. Θα πάμε με το 1Χ ΔΕ.

Ξανά στην Ιταλία για τον αγώνα της Τζένοα με τη Βερόνα. Οι Γενοβέζοι ταξίδεψαν στην Εμίλια Ρομάνια για να αντιμετωπίσουν την Μπολόνια και πήραν το 2-2. Το εκτός έδρας ματς με τη Σαλερνιτάνα βρήκε τη Βερόνα σε θέση απόλυτου φαβορί και ενώ έπαιζε μόνη της, «κατάφερε» να φέρει ισοπαλία! Πάμε στο OVER 1,5.

Κλείνουμε με τον άσο της Φέγενορντ η οποία υποδέχεται τη Ναϊμέγκεν.

Ιντερ - Αταλάντα Α' Ιταλίας25/09/21 19:30 Over 1,5 1.24 2-2
Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ Α' Ολλανδίας25/09/21 19:45 1Χ ΔΕ 1.2 1-1
Τζένοα - Βερόνα Α' Ιταλίας25/09/21 21:45 Over 1,5 1.32 3-3
Φέγενορντ - Ναϊμέγκεν Α' Ολλανδίας25/09/21 22:00 1 1.27 5-3