Προκαλεί το διπλό της «Μεγάλης Κυρίας»

Δύο καλοπληρωμένες επιλογές από τη Serie A έβγαλα για σήμερα

Η χθεσινή δυάδα με τα διπλά της Έμπολι και της Φράιμπουργκ βγήκαν ¨αέρας¨.

Πάμε να δούμε τις σημερινές επιλογές αναλυτικά…

Βερόνα – Λάτσιο: Η Βερόνα την περασμένη αγωνιστική γνώρισε την πρώτη της ήττα με τον Ιγκόρ Τούντορ στον πάγκο της από τη Μίλαν στο «Σαν Σίρο», αν και κέρδιζε μέχρι το 59ο λεπτό με (2-0), θα μπορούσε να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας αλλά ο στόπερ Γκίντερ ήταν μοιραίος και με δικό του αυτογκόλ η ομάδα του Ιγκόρ Τούντορ ηττήθηκε από τους «ροσονέρι». Η Λάτσιο την περασμένη Κυριακή κέρδισε στο ντέρμπι του «Ολίμπικο» την πρωταθλήτρια Ιντερ (3-1) με ανατροπή, ενώ την Πέμπτη για το Europa League έμεινε στο (0-0) εντός έδρας κόντρα στη Μαρσέιγ. Στο σημερινό παιχνίδι ο Μαουρίτσιο Σάρι δεν θα έχει διαθέσιμους του δύο βασικούς στόπερ Ατσέρμπι (7/0) και  Λουίζ Φελίπε (7/0) που είναι τιμωρημένοι. Η Λάτσιο μετά τα ευρωπαϊκά παιχνίδια κάνει γκέλες καθώς παραχώρησε ισοπαλία στη Κάλιαρι με (2-2) εντός έδρας και γνώρισε την ήττα με (0-3) από την Μπολόνια εκτός έδρας.

Θα ρισκάρω στον άσσο της Βερόνα σε απόδοση 3,05.

Ιντερ – Γιουβέντους: Οι μπουκ υποτιμούν την Γιουβέντους καθώς το σετ αποδόσεων 2,20 ο άσος 3,65 η ισοπαλία και 3,65 το διπλό δεν έχει λογική. Η «Μεγάλη Κυρία» τρέχει αήττητο σερί 8 αγώνων (7-1-0) και προέρχεται από 6 σερί νίκες (οι τέσσερις πιο τελευταίες με 1-0). Η Ιντερ την περασμένη αγωνιστική ηττήθηκε στο «Ολίμπικο» από τη Λάτσιο (1-3), ενώ μεσοβδόμαδα κέρδισε την Σρίφ Τιρασπόλ με (3-1) εντός έδρας) για το Champions League.

Θα ποντάρω στο διπλό της «Μεγάλης Κυρίας» σε απόδοση 3,65.