Βροχή τα γκολ σε Αζαξίο και Μουσκρόν

Μια δυάδα με γκολ από Γαλλία και Βέλγιο...

Αρχή θα κάνουμε με το παιχνίδι της Ligue 2, με το παιχνίδι της Αζαξίο κόντρα στην Οσέρ με την απόδοση του Over να πληρώνει 2,07.

Η ομάδα της Κορσικής στα τελευταία τρία παιχνίδια έχει δύο νίκες και μια ήττα. Από την άλλη πλευρά η Οσέρ στα φετινά παιχνίδια της σημειώνονται πολλά γκολ την Τρίτη έφερε ακόμα ένα μεγάλο σκορ κόντρα στην Τουλούζ με 3-1 το Over 2,5 στο 2,07 θα το βάλουμε στο παιχνίδι μας χωρίς δεύτερη σκέψη.

Στο Βέλγιο και στον αγώνα Μουσκρόν – Κορτράικ το Over 2,5 πληρώνει 2,15 η Μουσκρόν για το Κύπελλο γνώρισε την ήττα με 2-1 από την πρωτοπόρο της Β΄ κατηγορίας με τα δύο γκολ να τα δέχεται στα τελευταία 25΄ λεπτά της αναμέτρησης  ενώ μέχρι το 65ο λεπτό ήταν μπροστά στο σκορ με 1-0 και αγωνιζόταν με παίκτη παραπάνω. Η Κορτράικ προέρχεται από δύο Over 3,5.

Στα πρωταθλήματα της Ολλανδίας και του Βελγίου όταν η απόδοση του Over από δίφραγκο και πάνω το ποντάρω με κλειστά μάτια.

Αζαξιό - Οσέρ Β' Γαλλίας05/02/21 21:00 OVER 2,5 2 0-0
Μουσκρόν - Κορτράικ Α' Βελγίου05/02/21 21:45 OVER 2,5 2.15 0-3