Τριάδα με γκολ από το Europa League

Τρεις επιλογές combo από το Europa League κράτησα για σήμερα

Με τρεις επιλογές combo από το Europa League θα ασχοληθώ σήμερα.

Σίβασπορ – Μάλμε: Το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση είναι η Μάλμε, μετά την νίκη της με (3-1) στην πρώτη αναμέτρηση. Η Σίβασπορ δεν έχει κάνει καλό ξεκίνημα στη φετινή σεζόν καθώς στα έξι πρώτα ματς έχει απολογισμό (0-3-3) σε όλες τις διοργανώσεις. Οι γηπεδούχοι στα τέσσερα πρώτα παιχνίδια μετράνε 3/4 g/g, ενώ οι φιλοξενούμενοι προέρχονται από 5 σερί g/g. Με αυτά τα δεδομένα.

Θα κρατήσω το g/g + over 2,5 σε απόδοση 2,20.

Ολυμπιακός – Απόλλων Λεμεσού: Με την αλλαγή προπονητή ο Ολυμπιακός δείχνει μια βελτίωση αλλά η άμυνα του παρουσιάζει πολλά θεματάκια. Στο πρώτο παιχνίδι οι δύο ομάδες έμειναν ισόπαλες (1-1) με την ομάδα του Πειραιά να μην έχει το καθαρό μυαλό στην τελική προσπάθεια καθώς έχασε 2-3 τετ-α-τετ στο δεύτερο ημίχρονο για πάρει τη νίκη.

Ποντάρω στο g/g + over 2,5 σε απόδοση 2,57.

Χαρτς – Ζυρίχη: Η Χαρτς στο πρώτο παιχνίδι πήρε προβάδισμα στο σκορ με πέναλτι στο 22ο λεπτό, η Ζυρίχη όμως γύρισε τελικά το παιχνίδι και πήρε τη νίκη με δύο γκολ στο 32ο και 34ο λεπτό. Εκτιμώ πως και η σημερινή αναμέτρηση θα έχει γκολ.

Οπότε κρατάω το g/g + over 2,5 σε απόδοση 2,20.

Δελτίο
Σίβασπορ - Μάλμε Europa League25/08/22 20:00 g/g + over 2,5 2.2 0-2
Ολυμπιακός - Απόλλων Λεμεσού Europa League25/08/22 22:00 g/g + over 2,5 2.57 1-1
Χαρτς - Ζυρίχη Europa League25/08/22 22:00 g/g + over 2,5 2.2 0-1
Απόδοση Δελτίου: 12.44