Συστηματάκι με φουλ του Χ

Πάμε σε σύστημα 3-4-5 με πολλές ισοπαλίες και μια εξαίρεση για την ΑΕΚ

Ξεκινάμε το σύστημά μας με το ματς της Γιουβέντους κόντρα στη Σαμπντόρια νωρίς το μεσημέρι.

Ταξίδεψε στη Σπέτσια για να αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα και από τα πρώτα λεπτά φάνηκε ότι θέλοντας και μη, θα εμπλακεί σε ματς με γρήγορο ρυθμό. Υποδέχθηκε τη Νάπολι και από τα πρώτα λεπτά ήταν εμφανές ότι θα δυσκολευτεί να περιορίσει την επιθετική δράση του αντιπάλου. Πάμε με την ισοπαλία.

Συνεχίζμε με το ματς της Μπορντό με τη Ρεν στη Γαλλία. Έχει παλμό η Μπορντό και το απέδειξε στα δύο τελευταία εκτός έδρας ματς, όπου κατάφερε να πάρει 4 βαθμούς! Μετά το «διπλό» επί της Σεντ Ετιέν (2-1) έμεινε όρθια και στο Μονπελιέ.  Το ματς με την Κλερμόν ήταν οριακό έπειτα από 3 σερί ήττες και η Ρεν με έξι αλλαγές στη σύνθεση τους σε σχέση με το προηγούμενο ματς «πλήρωσαν» τα «σπασμένα». Και εδώ ισοπαλία.

Η Ουντινέζε υποδέχεται τη Ρεν. Ταξίδεψε στην πρωτεύουσα για να αντιμετωπίσει τη Ρόμα. Ηττήθηκε με το μικρότερο δυνατό σκορ, έχοντας εξαλείψει κάθε κίνδυνο στην επανάληψη. Ουσιαστικά, πλήρωσε την πρότερη συντηρητική συμπεριφορά της. Μπήκε στο πρωτάθλημα με σερί 2-1-0, αλλά έμεινε με άδεια χέρια στα τελευταία δύο, λογικό από τη στιγμή που το πρόγραμμα δυσκόλεψε σημαντικά. Πάμε και εδώ στο Χ.

Κλείνουμε τις ισοπαλίες με το παιχνίδι της Χατάισπορ με τη Φενέμρπαχτσε. Διαπρέπει τις τελευταίες εβδομάδες η Χατάισπορ, καθώς έφτασε τις 4 συνεχόμενες νίκες. Τελευταίο της «θύμα» ήταν η Γκεζτέπε, την οποία και κέρδισε εκτός 2-0, με τον φορ Ντιούφ να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής. Αγχώθηκε αλλά τελικά τα κατάφερε η Φενέρμπαχτσε κόντρα στην Γκιρεσούνσπορ (νίκη 2-1). Μπήκε φουριόζα στον αγωνιστικό χώρο και σκόραρε στο 2ο λεπτό με τον μπακ/χαφ Καντίογλου, για να πιέσει για το 2ο τέρμα στη συνέχεια.

Κλείνουμε με μια εξαίρεση στις ισοπαλίες. Ο λόγος για το ματς του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ, στο οποίο πάμε με το διπλό και over 2,5.

Γιουβέντους - Σαμπντόρια Α' Ιταλίας26/09/21 13:30 Χ 5.15 3-2
Μπορντό - Ρεν Α' Γαλλίας26/09/21 14:00 Χ 3.4 1-1
Ουντινέζε - Φιορεντίνα Α' Ιταλίας26/09/21 16:00 Χ 3.45 0-1
Χατάισπορ - Φενέρμπαχτσε Α' Τουρκίας26/09/21 16:00 Χ 3.6 1-2
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Super League26/09/21 20:30 2 & OVER 2,5 5.8 2-0
Απόδοση Δελτίου: 1,261.35